Profil společnosti

O nás a naší společnosti

Jsme spolehlivým dodavatelem metalických a optických kabelů. Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme pro všechny obory a každý účel použití kabelů. Naše rozsáhlá nabídka produktů nám umožňuje komplexně pokrýt Vaši potřebu v co nejkratších dodacích lhůtách.

Díky dlouhodobým pracovním zkušenostem týmu cíleně zaměřených technických a obchodních pracovníků společnosti, a také s referencí na různorodou tuzemskou i zahraničí klientelu, a žádaný sortiment, Vám, vážení obchodní partneři, předkládáme spolehlivou a ucelenou nabídku obchodně technických služeb a výrobků, kde slovo: „Spolupráce“ představuje seriózní zákaznický přístup, důraz na maximální servis, kvalitní a dynamickou realizaci předmětu spolupráce.

Rozsáhlý sortiment kabelů, vodičů, speciálních kabelů zákaznické konstrukce, včetně technologií kabelového příslušenství.

Hlavním cílem realizace jsou dodávky pro rozvody:

Naši řadu produktů exkluzivně doplňují kabely pro požárně způsobilé obvody EPS, CCTV, GDS, FS, které vyžadují bezpečnostní konstrukce kabelů všech typů a provedení podle směrnic a nařízení Evropské Unie.

Zákazníkům nabízíme produkty prakticky dle každé normy a předpisu, jsme plně vybaveni pro exportní příležitosti v dodávkách na klíč.

Samozřejmostí je, že každý náš výrobek opouští výrobní zařízení pouze po řádném testování. V našem rozsáhlém testovacím centru používáme standardní postupy měření, ale i speciální testy na moderních zařízení.

Naši zákazníci mohou vycházet ze skutečnosti, že naše výrobní a logistické operace využívají nejvyšší úroveň technologie. 

Slovo: „Spolupráce“ u nás představuje seriózní zákaznický přístup, důraz na maximální servis, kvalitní a dynamickou realizaci předmětu spolupráce.